MediaBielsko.pl - opis firmy

Dobre doświadczenia i wzorce

 

 

Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski istnieje ponad 10 lat. Wcześniej prowadziła działalność pod nazwami: ProSystems Paweł Strykowski oraz WizjaNet Paweł Strykowski. Firma świadczyła usługi związane z oprogramowaniem, fotografią oraz reklamą w internecie.

W dniu 01 grudnia 2010 roku firma MediaBielsko.pl podpisała umowę z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) stała się właścicielem oraz wydawcą portali:

www.bielsko.biala.p,  www.praca.bielsko.pl, www.tv.bielsko.biala.pl, www.podbeskidzie.nieruchomosci.pl, www.zdrowebielsko.pl, www.prawo.bielsko.pl, www.notariusze.bielsko.pl, www.portal.beskidy.pl, www.blog.bielsko.pl, www.strykowski.net .

Portalami zarządzają i opiekują się te same osoby, co przez ostatnie lata - pod względem redakcyjnym i reklamowym.

Najważniejszym produktem firmy jest portal www.bielsko.biala.pl, który jest najpopularniejszym serwisem internetowym w regionie Podbeskidzia. Serwis prowadzi redaktor naczelny Pan Robert Kowal z pomoca grupy dziennikarzy: Panią Magdaleną Dydo, Panią Agnieszką Pollak - Olszowską, Panem Pawłem Hetnałem i Panem Krzysztofem Dubielem (fotograf). Za reklamę firm na portalu i w innych serwisach odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz.

Nie mniej rozpoznawalną marką w regionie jest serwis www.praca.bielsko.pl. Niezwykle skuteczny, niedrogi portal umożliwiający dodawanie i rozsyłanie ogłoszeń pracy oraz CV potencjalnych pracowników. Portalem tym opiekuje się Pani Edyta Fołta.

MediaBielsko.pl wraz z Telewizją Bielsko zarządza Bielską Telewizją Internetową (www.tv.bielsko.biala.pl), która staje się coraz ważniejszym i popularnym medium w regionie. Na stronach BTI codziennie publikowane są materiały filmowe związane z miastem i regionie.

 

Nie tylko portale internetowe

 

 

Firma MediaBielsko.pl zarządza także serwisem www.strykowski.net i bazą kilku tysięcy zdjęć. Jest to jedna z najpopularniejszych galerii fotograficznych w Polsce zawierająca wiele komercyjnych galerii zdjęć krajobrazowych, żywności i innych. Część tych zdjęć dostępna jest na zagranicznych mikrostockach fotograficznych.

Firmą zarzadza i określa koncepcję jej rozwoju dr inż. Paweł Strykowski. Paweł Strykowski to wieloletni współwłaściciel, obecnie udziałowiec firmy WizjaNet sp. z o.o., współwłaściciel Grupy Portali Weselnych s.c. .

Najważnieszym partnerem MediaBielsko.pl jest firma WizjaNet sp. z o.o., która wykonuje serwisy internetowe oraz utrzymuje je na serwerach.

Obecna siedziba firmy  mieści się w Bielsku-Białej, przy ulicy Legionów 26/28.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44