Grupa Portali Weselnych s.c. powiązana jest z firmą MediaBielsko.pl poprzez współwłaściciela w osobie Pawła Strykowskiego oraz poprzez wspólną siedzibę. Obie firmy oferują usługi reklamowe i internetowe w oparciu o nowoczesne portale.

Grupa Portali Weselnych zobacz stronę

Oto najważniejsze portale należące do GrupyPortali Weselnych:

www.fotograf-wesele.pl

Portal www.fotograf-wesele.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów, który zrzesza fotografów ślubnych z całej Polski. Rejestracja w nim jest całkowicie bezpłatna i nie pobierane są żadne opłaty abonamentowe. Serwis ten skupia ponad 5 tys. fotografów, których 1 800 ofert jest już widocznych na portalu.

Portal istnieje w formie pilotażowej od grudnia 2007 a jego pełna wersja jest od maja 2008 roku i posiada największą bazę fotografów ślubnych w Polsce. Możliwy jest także wybór usług fotograficznych realizowanych za granicą. Z miesiąca na miesiąc z portalem współpracuje coraz więcej osób. Obecnie można zobaczyć ponad 1 800 ofert.

Serwis cechuje się profesjonalizmem i oryginalnością. Każda oferta widoczna w portalu jest rzetelna z bogatym portfolio fotograficznym. Przyszłe pary młode szukające fotografa w łatwy i szybki sposób mogą znaleźć interesującą ofertę dzięki prostej wyszukiwarce. Możliwe jest filtrowanie ofert po cenie, popularności fotografa a nawet po ilości pozytywnych opinii od klientów. Ułatwione jest także wyszukiwanie w konkretnym mieście i województwie.

Ponad 83 tys. to liczba zdjęć ślubnych jakie fotografowie prezentują w serwisie, z których ponad tysiąc jest wyróżnionych na stronie głównej. Portal odwiedza miesięcznie ponad 45 tys. osób, są to unikatowe wejścia, co sprawia, że portal jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Codziennie ponad 60 par kontaktuje się z fotografami z serwisu i zostało już dzięki nam zorganizowanych kilka tysięcy sesji ślubnych.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu w Internecie, portal fotograf-wesele.pl widoczny jest na czołowych pozycjach w popularniej wyszukiwarce Google pod popularnymi hasłami kluczowymi, np:


Zalety serwisu:

1. Największa liczba fotografów ślubnych w jednym miejscu z całej Polski.
2. Aktualne, systematycznie sprawdzane dane współpracujących fotografów.
3. Możliwość porównania kosztów dzięki ofercie uniwersalnej wycenionej przez każdego fotografa.
4. Prosta w obsłudze wyszukiwarka fotografów ślubnych.
5. Możliwość sprawdzenia dostępności fotografa w dniu ślubu.
6. Obiektywne oceny i opinie o fotografach zamieszczone przez pary młode, korzystające z ich usług.
7. Żadnych kosztów dla pary młodej – wszystko jasne i przejrzyste.
8. Wszystko jest starannie pokazane, informacje są pełne i rzetelne.
9. Możliwość sortowania ofert fotografów po cenie usług, ilości pozytywnych opinii a nawet popularności.
10. Możliwość obejrzenia zdjęć w bogatym portfolio fotografów.

 

www.filmy-wesele.pl

Niepowtarzalny portal, który zrzesza wielu kamerzystów z całej Polski. Łatwy wybór usługi wideofilmowania dzięki czytelnym ofertom oraz galerii filmowej w każdej z nich. Żadnych opłat abonamentowych ani rejestracyjnych.


Serwis prezentuje oferty ponad 240 kamerzystów z całej Polski oraz ponad 1 500 filmów ślubnych, dzięki czemu przyszłe pary młode mają ułatwione poczukiwania i wybór konkretnej usługi. Każda oferta jest rzetelnie zaprezentowana, szybki podgląd portfolia, możliwość porównania cen i wyszukiwarka według lokalizacji pomagają w wyborze idealnego kamerzysty.

Portal powstał na potrzebny wciąż rosnącego rynku i jest jedynym takim portalem w kraju. Z miesiąca na miesiąc jego popularność rośnie. W samym listopadzie 2010 stronę odwiedziło ponad 14 000 unikatowych użytkowników. Od początku istnienia portalu dzięki nam zostało zrealizowanych prawie pół tysiąca poleceń związanych z usługami wideofilmowania.

Serwis jest wysoko wypozycjonowany w wyszukiwarce Google i można wyniki znaleźć pod najpopularniejszymi hasałmi, np.:

 

www.auta-wesele.pl

Wiele ofert wynajmu pojazdów ślubnych z całej Polski w jednym miejscu. Profesjonalna wyszukiwarka, podział pojazdów na samochody sportowe, klasyczne, nowoczesne, zabytkowe i kabriolety pomaga w wyborze tego jedynego samochodu. W serwisie zaprezentowany jest szeroki wybór ofert.

Serwis działa od sierpnia 2009 i dzięki skutecznej promocji miesięczna oglądalność wynosi ponad 5 tys unikatowych użytkowników. Wszystkie oferty sa starannie przygotowane. Klient ma możliwość wyszukania konkretnego pojadu po cenie, opinii innych klientów i oglądalności oferty. Prosta wyszukiwarka pozwala również na sprawdzenie dostępności danego pojazdu w dniu ślubu.

Portal można znaleźć pod wieloma słowami kluczowymi, najczęściej wpisywanymi do wyszukiwarki Google, np.:

 

www.lokale-wesele.pl

Serwis lokale-wesele.pl jest portalem prezentującym najwięcej szczegółowo opisanych lokali ślubnych z całej Polski. Wszystkie oferty są podzielone na 4 główne kategorie: domy weselne, hotele, restauracji oraz dwory i pałace. Łącznie współpracuje z nami ponad 1 500 lokali weselnych.

Portal dysponuje szeroko rozbudowaną wyszukiwarką. Każda oferta jest profesjonalnie opisana - szczegółowe teksty, dokładne dane adresowe i kontaktowe, zdjęcia lokalu, mapka dojazdu, oglądalność oferty, co pozwala na dokładną weryfikację ogłoszeń.

Miesięczna oglądalność serwisu wynosi prawie 47 000 unikatowych użytkowników. Z miesiąca na miesiąc popularność rośnie.

Dzięki skutecznego pozycjonowaniu serwisu można nas odnaleźć pod najczęściej wpisywanymi słowami kluczowymi w znanej przeglądarce Google, np.:

Serwis jest prosty i czytelny. Możliwe jest także wyszukiwanie ofert po ilości osób jakie mogą jednocześnie bawić się na sali. Liczba ofert stale rośnie, na dzień dzisiejszy współpracuje z nami ponad 1 500 lokali.

 

www.suknie-wesele.pl

Portal umożliwia zamieszczenie ofert sprzedaży bądź kupna osobom prywatnym jak i firmom. Z ponad 3 700 ofert można znaleźć wymarzoną suknię ślubną. W każdej ofercie widoczne są zdjęcia kreacji i wypisane podstawowe informacje takie jak np.: kolor sukni, rozmiar, cena.

Projekt strony powstał już w czerwcu 2009 roku i wraz z dynamicznym rozwojem miesięcznie odwiedza nas ponad 11 500 unikatowych użytkowników.

Serwis umożliwia zamieszczenie ofert wszelkim komisom ślubnym, salonom ślubnym za małą opłatą nawet do 60 ofert oraz osobom prywatnym zupełnie za darmo.

Zalety serwisu:

1. Dodanie ogłoszenia nie wymaga rejestracji oraz logowania.
2. Dodawanie ofert dla osob prywatnych jest bezpłatne.
3. Wyszukiwanie ofert jest szybkie, a zarazem celne i zgodne ze specyfikacją produktu.
4. Ofertę można poprawić, uzupełnić, usunąć w dowolnym momencie.
5. W ofercie podane są wszystkie dane zarówno kontaktowe jak i opis oferty.

Portal jest bardzo dobrze pozycjonowany i można nas znaleźć na czołowych miejscach w wyszukiwarce Google np.:

 

www.firmy-wesele.pl

Ogólnopolska baza firm ślubnych prezentujących swoje produkty i usługi. Przejrzysty i czytelny portal, na którym firmy zamieszczają swoje oferty, który jest idealnym miejscem na reklamę dla każdej firmy ślubnej. Baza liczy już ponad 1 200 wizytówek z całej Polski z 19 kategorii.

 • Atrakcje weselne
 • Damska moda ślubna
 • Dekoracje i bukiety
 • Fryzury
 • Gastronomia
 • Jubiler
 • Lokale weselne
 • Makijaż ślubny
 • Męska moda ślubna
 • Oprawa muzyczna
 • Organizacja wesel
 • Podróż poślubna
 • Pojazdy ślubne
 • Prezenty ślubne
 • Relaks przed ślubem
 • Szkoły tańca
 • Wideofilmowanie
 • Wróżki
 • Zaproszenia ślubne

Portal www.firmy-wesele.pl odwiedza miesięcznie ponad 8 000 unikatowych użytkowników (dane z września 2010 r.), co zapewnia efektywną reklamę w serwisie. Miesięcznie na współpracę z portalem decyduje się kilkanaście nowych firm z różnych kategorii.

 

www.galeria-wesele.pl

Darmowy portal dla przyszłych i obecnych par młodych, które chcą się podzielić ze znajomymi swoimi wspólnymi zdjęciami, planami na podróż poślubną bądź też chcą zamieścić w jednym miejscu wszystkie informacje dotyczące ślubu i wesela.

Jak dojechać do kościoła, jakie prezenty para młoda by chciała otrzymać, gdzie odbędzie się uroczystość weselna, lista gości weselnych wraz z ich zdjeciami, historia poznania się nowożeńców - te i inne informacje można zamieścić własnie tutaj na portalu www.galeria-wesele.pl zupełnie za darmo.

 

www.porady-wesele.pl

Portal www.porady-wesele.pl oferuje szereg porad dotyczących przygotowań ślubnych. Porady są czytelne i przydatne na każdym etapie organizacji uroczystości weselnych. Artykuły zmieszczone w serwisie zawierają wskazówki dotyczące wielu zagadnień dotyczących organizacji.

Można tu znaleźć wiele ciekawych i praktycznych porad np. jak usadzić gości weselnych, jakie sa przesądy i tradycje ślubne, w czym iśc do ślubu, co pożyczyć a co przynosi pecha, jakie kwiaty powinny być na ślubie. Te i wiele innych porad można znaleźć właśnie na www.porady-wesele.pl.

 

www.piosenki-wesele.pl

W jednym miejscu zamieszczonych jest ponad 400 propozycji utworów na pierwszy taniec jak i do zabawy na weselu. Dzięki podziałowi na kategorie można wybrać utwory zagraniczne, polskie, do prezentacji oraz biesiadne.


Na stronie można znaleźć biografie zespołów i wykonawców, których piosenki są zamieszone na www.piosenki-wesele.pl . Miesięczna oglądalność serwisu wynosi ponad 25 tys. unikatowych użytkowników.

 

www.fotografia-ślubna.pl

Grupa portali związanych z fotografią ślubną wykonywaną z poszczególnych miejscowości. Docelowo prezentowanych ma być 900 miast, z których będą wybrane najlepsze zdjęcia fotografów ślubnych z portalu www.fotograf-wesele.eu .

Przykładowa galeria zdjęć ślubnych dotycząca jednego miasta: www.gdynia.fotografia-ślubna.pl Na każdej subdomenie można znaleźć nie tylko zdjęcia wykonane przez fotografów ale i ciekawe artykuły dotyczące danej miejscowości.

 

www.biznesweselny.pl

Serwis o tematyce ślubno-weselnej, na którym można nie tylko znaleźć interesującą nas firmę z tej branży ale i przeczytać ciekawe artykuły i porady dotyczące oragnizacji uroczystości ślubnych. Prosty, czytelny i rzetelny portal skupiający wszystkie informacje ślubne.

 

Grupa serwisów ślubnych podzielonych na 59 miast, np. www.zabrze-wesele.pl. Na każdej stronie dotyczącej danego miasta można znaleźć informacje dotyczące organizacji ślubu i wesela w tej miejsowości. Dotyczy to fotografów ślubnych, pojazdów weselnych, lokali, kamerzystów, sukni ślubnych itp. Dodatkowo można poczytać ciekawe artykuły związane z tematyką miasta.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44