Sprzątacz/ka

Biblioteka Miejska w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika do Działu Administracji w Bibliotece Miejskiej w Łodzi na stanowisko: pracownik gospodarczy (sprzątacz/ka).

Wymagania konieczne:
1. Wykształcenie: podstawowe
2. Kierunek, profil wykształcenia: nie dotyczy
3. Staż pracy, doświadczenie zawodowe: mile widziane
4. Umiejętności zawodowe: nie dotyczy

Predyspozycje osobowościowe:
1. Dokładność
2. Pracowitość
3. Samodzielność
4. Obowiązkowość

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
1. Prace porządkowe (utrzymywanie czystości podłóg, szklanych powierzchni, mebli, wyposażenia, sanitariatów)
2. Opróżnianie koszy na śmieci (segregacja).
3. Wykładanie materiałów higienicznych i mydła w toaletach.

Informacja dodatkowa:
1. Rodzaj zawieranej umowy: umowa o pracę
2. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy – pół etatu
3. Praca zmianowa, również w weekendy

Termin składania dokumentów: 24.03.2023-02.04.2023

Miejsce składania dokumentów:
- osobiście/pocztą: Biblioteka Miejska w Łodzi, Plac Wolności 4, 91-415 Łódź