Work-Shop Sp. z o.o.

REKRUTER kandydatów do pracy za granicą

  • Lublin, lubelskie

Konsultant

Umowa agencyjna

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja rekrutacyjna Work-Shop pracuje bezpośrednio dla kilkunastu pracodawców z Niemiec i Holandii, Belgii i Francji, którzy pilnie zatrudnią:

Stolarzy * Cieśli * Murarzy * Malarzy * Spawaczy * Elektryków * Hydraulików * Cieśli Szalunkowych * Zbrojarzy * Monterów płyt karton/gips * Monterów konstrukcji stalowych * Pracowników produkcji * Operatorów maszyn produkcyjnych * Kierowców wózków widłowych * Pracowników magazynu * Komisjonerów * Niewykwalifikowanych pracowników fizycznych * i wielu innych.

Nasze oferty pracy charakteryzuje zawsze wysokie wynagrodzenie i bardzo często bezpłatne zakwaterowanie.

Certyfikat Agencji 29504

Numer telefonu do rekrutera znajduje się prawej stronie ogłoszenia.

Lubelskie biuro agencji Work-Shop przyjmie do współpracy zewnętrznych Rekruterów kandydatów do pracy za granicą.

Zakres obowiązków

Specyfika pracy - zakres obowiązków:

  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń z ofertami pracy z Holandii, Belgii i Niemiec,
  • Rekrutacja pracowników niskiego szczebla na stanowiska w produkcji, budownictwie i przemyśle (specjaliści budowlani i techniczni)
  • Rozmowy telefoniczne z osobami ,które chcą wyjechać do pracy za granicą - przekazywanie im informacji dotyczących ofert pracy,
  • Weryfikacja napływających CV i selekcja zgłaszających się kandydatów,
  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami do momentu zatrudnienia,
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych

Wymagania

  • Gotowość do realizacji projektów w różnych branżach dla pracodawców z Holandii, Belgii i Niemiec
  • Orientacja na cel
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Doświadczenie w pracy jako rekruter mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin lub jako dodatkowe zajęcie
  • Dowolna forma współpracy: kontrakt B2B lub umowa o dzieło (Ty wybierasz)
  • Praca zdalna
  • Wynagrodzenie success fee - wyłącznie prowizyjne - prowizja za każdego kandydata, który przepracuje minimum miesiąc
    Prowizja: 300-1000 zł (brutto) za każdego kandydata - zależna od zawodu, doświadczenia, stopnia znajomości języka obcego,...itp.
    (średnie wyniki naszych rekruterów to 2-8 zrekrutowanych osób tygodniowo)
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Telefoniczne wsparcie merytoryczne
  • Służbowy adres mailowy w naszej domenie
  • Nie zapewniamy służbowych telefonów, laptopów i nie pokrywamy ewentualnych kosztów ogłoszeń
  • Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do agencji pośrednictwa pracy Work-Shop Sp. a o.o. z siedzibą w: Bielsko-Biała, która jest administratorem danych, zgadzasz się na przetwarzanie przez Agencję Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: hr@work-shop.pl.
    Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, numer telefonu). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Twoje dane możemy przekazać również innym podmiotom polskim i zagranicznym biorącym udział w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WORK-SHOP Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)