• Kujawsko-Pomorskie

Psycholog

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Psycholog / Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz

Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens" w Bydgoszczy poszukuje zaangażowanego i empatycznego psychoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu specjalistów. Oferujemy wyjątkową okazję pracy od 1.07.2024 w renomowanym ośrodku, gdzie będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności terapeutycznych w przyjaznej i wspierającej atmosferze. W naszym centrum zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnej, grupowej oraz rodzinnej, pomagając pacjentom w radzeniu sobie z wyzwaniami emocjonalnymi i poprawie jakości życia.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie sesji terapeutycznych zgodnie z przyjętym nurtem.
  • Ocena potrzeb terapeutycznych i planowanie procesu leczenia.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Aktywny udział w życiu centrum oraz jego rozwoju.

Wymagania

  • Ukończenie co najmniej dwóch lat akredytowanej Szkoły Psychoterapii w dowolnym nurcie (np. psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym, systemowym, humanistycznym).
  • Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu terapii grupowej.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji terapeutycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i empatyczne podejście do pacjentów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach.
  • Wsparcie superwizyjne i możliwość pracy w zespole doświadczonych psychoterapeutów.
  • Przyjazna atmosfera i elastyczne godziny pracy.
  • Elastyczna forma zatrudnienia.
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz 85-035 Bydgoszcz Chodkiewicza 19/43, Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz 85-035 Bydgoszcz Chodkiewicza 19c/43, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)