MAŁŻEŃSTWO NIEMIECKICH SENIORÓW CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE

  • Niemcy zagranica

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI

Centrum Językowe Konik oferuje pracę w opiece dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie całych Niemiec.Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem ,, Pracodawca Godny Zaufania".Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!Czekamy właśnie na Ciebie.Zlecenie dla opiekunki z dobrym niemieckim nr:7104Miejsce pracy: Niemcy - Donaueschingen 78166Termin wyjazdu: od zarazWynagrodzenie: 2000€Ogólny opis:Sprawdzone zastępstwo !Opieki wymaga mężczyzna 82 lata, 54 kg. Senior ma III gr. inwalidzką, porusza się za pomocą wózka. Pan sam wstaje, potrzebuje wsparcia przy myciu ubieraniu , rozbieraniu.Mężczyzna mieszka razem żoną - kobieta zmaga się z demencją. Seniorka 3 razy w tygodniu jeździ do Altesheimu.Opiekunka zamieszka w wygodnym pokoju z dostępem do internetu.Zakres obowiązków:- prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie prasowanie).- pomoc w codziennych czynnościach.- dotrzymywanie towarzystwa, wspólne spędzanie czasu.ZADZWOŃ I POZNAJ SZCZEGÓŁY ZLECENIA.Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym.- doświadczenie w opiece- chęci do pracy- mile widziane referencje.ZAPEWNIAMY: ! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce ! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego ! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia! Premie na Święta! Opłacony transport w dwie strony! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w PolsceJUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!!! Pamiętaj nie wszystkie oferty pracy publikujemy, aby uzyskać dostęp do wszystkich aktualnych ofert, musisz się zarejestrować !!!KONTAKT:tel: 534 603 100 – czynny 24htel: 570 718 736tel: 731 913 716tel: 730 514 397 LUB- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)

Podobne oferty pracy