Sprzątanie, praca za granicą

  • Niemcy zagranica

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Besenflitzer GmbH

Niemiecka firma sprzątająca Besenflitzer GmbH poszukuje pracowników do swoich zespołów.Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu apartamentów, hoteli oraz innych obiektów na wyspach oraz wybrzeżu Morza Północnego.Miejsce pracy: wyspa Norderney/Spiekeroog/Langeoog

Obowiązki

  • kompleksowe przygotowywanie apartamentów/mieszkań (oraz innych obiektów) zgodnie z przyjętymi normami;
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna;
  • rzetelność;
  • sumienność;
  • umiejętność jazdy na rowerze;
  • umiejętność organizowania samodzielnej pracy;
  • wiek max. 45 lat;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie w hotelarstwie.

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia) bezpośrednio podpisywaną z nami - bez pośredników;
  • terminowe wynagrodzenie;
  • stawkę za godzinę: 13,50€ brutto;
  • Niedziele oraz święta płatne dodatkowo 75%;
  • zakwaterowanie - płatne 250€/miesięcznie

  • Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aktualnego CV wraz z zdjęciem.
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Besenflitzer GmbH 26465 Langeoog Kiefernweg 3, NIP: DE281907215 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)