Serwis Personalny Poland

Pracownik produkcji - OD ZARAZ - 30 zł/h!

  • Plewiska, wielkopolskie pow. poznański

Pracownik produkcji

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Serwis Personalny Poland  jest Agencją Pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, czekamy na Twoje CV! Aplikuj już dziś, a dołączysz do naszej firmy, która stawia na innowacyjność, jakość i rozwój!

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych: będziesz miał okazję obsługiwać maszyny, które tworzą innowacyjne produkty z tworzyw sztucznych

  • Przygotowanie form do wypełnienia: będziesz odpowiedzialny za właściwe ułożenie form produkcyjnych, zapewniając, że są one przygotowane do przyjęcia materiału

  • Rozlewanie miękkiej gąbki do odpowiednich form: będziesz precyzyjnie dozował materiał do przygotowanych form

  • Kontrola jakości gotowego produktu: zapewnienie, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji: Poszukujemy osoby, które posiadają doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi

  • Doświadczenia w obsłudze elektronarzędzi: Poszukujemy osoby, która potrafi obsługiwać podstawowe elektronarzędzia, takie jak wiertarka, szlifierka, wkrętarka

  • Sumienności oraz dokładności: Oczekujemy precyzji w działaniu oraz dbałości o detale

  • Zaangażowania oraz rzetelności: Oczekujemy zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz rzetelności w podejściu do wykonywanych czynności

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Stawkę podstawową 30 zł brutto/h + premie: doceniamy twoje zaangażowanie

  • Pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku: może pojawiać się co jakiś czas II zmiana (14-22)

  • Dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty dla chętnych: Jeśli chcesz dodatkowo zarobić, mamy dla Ciebie taką możliwość.

  • Umowa o pracę: Po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Poland Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 9571153233 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)