Instruktor terapii zajęciowej/ opiekun

  • Puszczykowo, wielkopolskie pow. poznański

Terapeuta

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne,wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
  • Inne wymagania: Wykształcenie policealne, wyższe, minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi (niepełnosprawnymi intelektualnie lub przewlekle psychicznie chorymi). Uzdolnienie w zakresie szeroko rozumianej terapii zajęciowej, w tym treningu kulinarnego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 do 3 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto. Wysokość wynagrodzenia uzależniona od poziomu wykształcenia ( 3300 zł - wykształcenie policealne, 3900 zł - wykształcenie wyższe)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)