• Koszalin, zachodniopomorskie

Pedagog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela pedagoga w szkołach, posiada studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na:
    a. kierunku, na którym jest prowadzone kształcenia w zakresie pedagogiki przygotowującym do realizacji zadań pedagoga szkolnego i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
    b. kierunku pedagogika specjalna w zakresie odpowiadającym prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
    c. kierunku lub w zakresie innym niż określone w lit a i b i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła studia podyplomowe prowadzone zgodnie z nowymi standardem kształcenia w zakresie przygotowującym do realizacji zadań pedagoga szkolnego, lub studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku: a. pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub b. innym niż określony w lit. a i posiada przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła studia podyplomowe w zakresie odpowiadającym prowadzonym zajęciom.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego oraz od wymiaru zatrudnienia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)