DocuSoft

Konsultant biznesowy ds. Sprzedaży Oprogramowania

  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Docusoft Sp. z o.o. to firma od ponad 20 lat działająca na rynku, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu inteligentnego oprogramowania klasy BPM służącego wspieraniu procesów biznesowych przedsiębiorstw i instytucji oraz zaawansowanych systemów rozpoznawania danych (Optical Character Recognition)

Firma Docusoft z 25 letnią historią, producent oprogramowania rozbudowuje swój Dział Handlowy. Poszukujemy osób doświadczonych w sprzedaży oprogramowania.

Jeżeli posiadasz wiedzę z obszarów systemów ERP, Workflow to Docusoft czeka właśnie na Ciebie

Zakres obowiązków

W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży oprogramowania poszukujemy osoby, do zadań której będzie należało:

  • aktywna sprzedaż systemów klasy RPA/Workflow/OCR/BMP,
  • realizacja strategii i celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji biznesowych,
  • tworzenie ofert handlowych i prezentacji,

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • skuteczność w pozyskiwaniu klientów oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (miele widziane w obszarze systemów informatycznych),
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • udział w bardzo ciekawych projektach,
  • pracę w firmie o 25-letniej działalnosci,
  • umowę o pracę z atrakcyjną pensją oraz premię w wysokości 5% od zrealizowanej sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • Administratorem danych osobowych jest:
    DocuSoft Sp. z o.o., Al. Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471880693
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DocuSoft Sp. z o.o., Al. Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471880693 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)