Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Czeladź, śląskie pow. będziński

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dołącz do zespołu naszego Klienta w Czeladzi!

Lokalizacja blisko Centrum Handlowego M1.

Praca w systemie III-zmianowym z wolnymi weekendami.

Szybki proces rekrutacji. Aplikuj już teraz!

Zakres obowiązków

  • obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych: prasy, wtryskarki, piły, gilotyny
  • produkcja taśm transportowych i napędowych
  • wykonywanie prac manualnych
  • kontrola jakości wyrobów
  • zapewnianie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • znajomość podstaw obsługi komputera mile widziana

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, wraz z płatnym urlopem i pełnymi składkami ZUS
  • perspektywę stałego zatrudnienia u naszego Klienta
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku, co gwarantuje wolne weekendy
  • korzyści z pakietu Randstad Plus, obejmującego ubezpieczenie grupowe na życie oraz dostęp do karty sportowej
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)