• Szczytno, warmińsko-mazurskie pow. szczycieński

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość, finanse
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE:
    doświadczenie zawodowe min. 3 lata na stanowisku samodzielnego księgowego w zakresie prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych,
    praktyczna znajomość UoR oraz przepisów prawa podatkowego - podatku CIT i VAT,
    znajomość ustawy prawo spółdzielcze oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych,
    umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
    dobra organizacja pracy,
    znajomość obsługi komputera i programu office (Word, Excel),
    umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    MILE WIDZIANE:
    znajomość obsługi programu księgowego ZSI Unisoft,
    doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia uzależniona od umiejętność i doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)