Mostostal Puławy S.A.

SEKRETARKA ze znajomością języka angielskiego

  • Umowa o pracę
    5 000-5 000 zł brutto / mies.
  • cała Polska, lubelskie pow. puławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi sekretariatu
  • przygotowywanie i organizacja spotkań biznesowych Zarządu oraz narad kierowników
  • organizacja wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych oraz pomoc w organizacji imprez
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie,
  • organizacja i kontrola obiegu dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa przychodzących gości,

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie
  • wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz szybkość, rzetelność i dokładność w działaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w przyjaznej atmosferze w stabilnej firmie działającej od wielu lat na rynku
  • kursy językowe
  • pakiet medyczny i grupowe ubezpieczenie
  • znakomite warunki socjalne
  • Administratorem danych osobowych jest Mostostal Puławy S.A. 24-110 Puławy ul. Budowlanych 5, NIP: 7160023456. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mostostal Puławy S.A. 24-110 Puławy ul. Budowlanych 5, NIP: 7160023456 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)