Handlowiec-sprzedaż kontraktów B2B. Budowa. Leasing pracowni

Wiwex Sp z .o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Agencja pośrednictwa pracy oraz firma Budowlana WIwex poszukuje handlowca Kontraktów na Polskę.

Wymagania

-mile widziane ale niekonieczne doświadczenie w sprzedaży usług B2B lub do sektora prywatnego-pozyskiwanie firm oraz klientów do współpracy ,tworzenie kampanii sprzedażowych dla usług z różnych sektorów

- znajomość branży HR mile widziana ale nie wymagana,

-elokwencja,wysoka kultura osobista

- umiejętność pracy z klientem oraz orientacja na cel

-zarządzanie kampanią sprzedażową-dodawanie ogłoszeń ,aktywne poszukiwanie nowych klientów

-umiejętność tworzenia marki firmy na portalach społecznościowych, obsługa FB ,instagram,linked in,ustawianie reklam itd

-dobra znajomość mediów społecznościowych

-dbanie o wizerunek firmy

-miła i sympatyczna osobowość, doświadczenie w pracy z klientami

-sporządzanie list i innych zestawień

-umiejętność tworzenia bazy danych klientów

-możliwość wyjazdów służbowych

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 6000 PLN Brutto wzwyż plus wynagrodzenie prowizyjne za recruting klientów oraz firm

- dajemy do pracy laptop i telefon, możliwość korzystania z auta służbowego oraz atrakcyjne bonusy świąteczne

-niezależne stanowisko pracy

-miła atmosfera, praca w międzynarodowym środowisku,możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Zapraszamy do kontaktu, informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.Dziękujemy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)