Starszy referent (nr 1357)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE KWALIFIKACYJNE:
    - wykształcenie średnie/wyższe,
    - 3 lata doświadczenia zawodowego (z wykształceniem średnim), mile widziane na stanowisku w sekcji rachuby.

    NIEZBĘDNE UMIEJĘTNOŚCI, PREDYSPOZYCJE:
    - znajomość przepisów dotyczących ustawy Zasiłkowej (ZUS),
    - znajomość przepisów dotyczących zasad naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym,
    - dobra obsługi pakietu MS OFFICE (WORD, EXCEL),
    - komunikatywność,
    - asertywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 005 PLN
  • Opis wynagrodzenia: OFEROWANE WYNAGRODZENIE: 5005,00 zł plus dodatek za wysługę lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)