Najpopularniejszy serwis w regionie oferuje dużo dobrej publicystyki i dopracowaną bazę informacji o firmach i instytucjach w Bielsku - Białej. Oglądalność powyżej 150 tysięcy unikalnych użytkowników powinna przekonać każdego reklamodawcę. Reklama już od 200 zł netto rocznie !

www.bielsko.biala.pl zobacz stronę

Portal www.bielsko.biala.pl ma już ponad 10 lat - jest cenioną i znaną marką w regionie. Początkowo funkcjonował jako baza firm i instyucji oraz forum dyskusyjne, z czasem jednak zmienił się w poważne medium opiniotwórcze i reklamowe. Nad publicystyką i informacjami w portalu czuwa pięciu redaktorów i dziennikarzy.

Oglądalność:

Funkcjonalność:

Redakcja (dane kontaktowe do osób):

Reklama dla każdej firmy!

Serwis oferuje kilka możliwości promocji dla firm. Najbardziej przystępną i zaskakująco skuteczną formą jest wpis w bazie firm. Dzięki rozbudowanej treści, wysokiej pozycji portali w Google pod frazami tematycznymi (salon kosmetyczny bielsko,usługi budowlane bielsko itd) i niskiej cenie za usługę - 200 zł netto/rok jest to atrakcyjna forma promocji dla każdej firmy.

Proponujemy także reklamę w formie banerów i tekstów promocyjnych - na stronie głównej serwisu oraz na stronach tematycznych. Już od 600 zł firma może pojawić się na stronie głównej portalu, co oznacza prestiż i dużą oglądalność reklamy. Wiele modułów portalu www.bielsko.biala.pl ma także wysoką oglądalność i mogą one bardziej pasować do oczekiwań reklamodawcy.

Wszystkie firmy zainteresowane promocją prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Pysz, doświadczonym i elastycznym konsultantem, który odpowie na wszelkie pytania.

Elżbieta Pysz
tel. +48 783 223 018
email: elzbieta.pysz@mediabielsko.pl

Oferta reklamowana dostępna jest na stronie: Reklama Bielsko - Biała 

Reklama w postaci wpisu w bazie firmy - opis: Wpis reklamowy Bielsko - Biała

Formularz dla firm zainteresowanych wpisem w bazie firm: Formularz firmy

 

Opis serwisu:

 

Na naszym portalu można znaleźć najciekawsze tematy i najświeższe informacje dotyczące Bielska-Białej. Liczne artykuły oraz fotoreportaże z ważnych wydarzeń, które mają miejsce w naszym mieście pozwolą Wam na bieżąco śledzić każdy dzień z życia stolicy Podbeskidzia. Nasi dziennikarze składają nietypowe wizyty w bielskich restauracjach i opisują swoje wrażenia, tak aby stały się one pomocnymi wskazówkami dla smakoszy, czy po prostu osób, które chciałyby dobrze zjeść.

 

Ten portal to także doskonałe miejsce na umieszczenie, czy znalezienie ogłoszenia, m.in. w dziale: nieruchomości, motoryzacji, AGD, komputery, RTV. Nie brak tu także ogłoszeń związanych z pracą. Ponadto, portal posiada szeroka bazę firm z podziałem na poszczególne branże, np.: turystykę, gastronomię, medycynę i zdrowie, handel, czy usługi. Na stronie znajdują się adresy wszelkich baz noclegowych, firm, urzędów i klubów sportowych działających na Podbeskidziu.

Liczne fora dyskusyjne i tematy, niekoniecznie związane z naszym miastem, pozwolą internautom na podzielenie się własnymi spostrzeżeniami oraz odnalezienie odpowiedzi na każde, nawet najbardziej nietypowe pytania.

Redakcja portalu www.bielsko.biala.pl. wraz z Telewizją Bielsko stworzyła BTI, czyli Bielską Telewizję Internetową, która dostarcza najnowszych informacji w formie filmów, ale także stwarza możliwość dodawania materiałów przez internautów. Portal ma także powiązania z innymi bielskimi mediami - jest stale promowany w Radiu Bielsko, czy w Kronice Beskidzkiej.

Nasz serwis zawiera recenzje filmów, najnowsze zapowiedzi wszelkich wydarzeń kulturalnych oraz bieżące repertuary kin, teatrów i innych instytucji kulturalnych. Fani sportu znajdą tutaj liczne zapowiedzi, ogłoszenia i dyskusje sportowe. Z kolei nasza galeria fotograficzna pozwala spojrzeć na Bielsko-Białą z nieco innej strony – oczami fotografów amatorów i profesjonalistów.

Mapa Bielska-Białej, mapy strefowe, prezentacje i opisy najciekawszych miejsc oraz wszelkie informacje dotyczące komunikacji miejskiej i instytucji z pewnością okażą się użyteczne nie tylko dla mieszkańców miasta.

 

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44