Blogowanie jest modne ! System blogowy www.blog.bielsko.pl stanowi on doskonałe miejsce wyrażenia uczuć, podzielenia wiedzą, czy też przedstawienia swoich poglądów. Polecany szczególnie dla Bielszczan. Na stronach portalu bloguje wiele znakomitych postaci z naszego miasta.

www.blog.bielsko.pl zobacz stronę

Portal www.blog.bielsko.pl jest serwisem niekomercyjnym przeznaczonym dla poważnych i niepoważnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Serwis ten jest częścią portalu www.bielsko.biala.pl i zyskał sobie już wielu zwolenników, a to głównie dzięki dość znanym i ciekawym blogowiczom. Polecamy szczególnie blogi: Pana Janusza Okrzesika, Pana Artura Pałygi, Pana Jacka Proszyka i blog związany z inwestycja w naszym mieście.

 

Statystyki serwisu i cennik reklamowy opisane są na podstronie dotyczącej portalu www.bielsko.biala.pl.

 

Funkcjonalność:

 

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za reklamę, promocję w formie banerów w firmie MediaBielsko.pl odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Za redakcję danych niekomercyjnych i aktualność serwisu odpowiedzialna jest Pani Joanna Trojanowska. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl. .Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis serwisu:

Nasz strona stwarza możliwość opowiedzenia ciekawej historii oraz wyrażenia swojego zdania w tej popularnej i atrakcyjnej formie, jaką jest blog. Sami decydujecie w jakiej kolorystyce chcecie przekazywać swoje myśli i spostrzeżenia.

Tylko u nas ciekawe opinie, wypowiedzi oraz zdjęcia, które pozwalają spojrzeć na nasze miasto z zupełnie innej strony. Ponadto, ciekawe komentarze, newsy oraz różnorodne dyskusje dotyczące między innymi życia miasta, w tym wielu ważnych wydarzeń z Bielska-Białej.

Podział na kategorie tematyczne, między innymi politykę, biznes, czy też rozrywkę, pozwoli Wam na szybkie odnalezienie bieżących kwestii i problemów z określonej dziedziny. Dzięki naszemu rankingowi na stronie zawsze widoczne są najpopularniejsze tematy i aktualne wątki.

blog.bielsko.pl to idealne miejsce dla wszystkich Internautów zarówno z naszego miasta, jak i okolic, którzy chcą nawiązywać nowe znajomości oraz dzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.
 

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44