Strona www.notariusze.bielsko.pl to portal, który został stworzony zarówno z myślą, o wszystkich kancelariach notarialnych, jak również o osobach, pragnących skorzystać z ich usług i poszukujących informacji w tym temacie.

www.notariusze.bielsko.pl zobacz stronę

Portal notariuszy w Bielsku - Białej to specjalistyczny serwis, który przyda się każdemu mieszkańcowi Bielska Białej i okolic kilka razy w życiu. Szukając notariusza lub przepisów związanych z tym zawodem warto zajrzeć na stronę: www.notariusze.bielsko.pl. Gorąca namiawiamy kancelarie notarialne do dodania własnej wizytówki na stronach serwisu, koszt to tylko 200 zł netto / rok.

   

Statystyki serwisu


Funkcjonalność:

 

Oferta reklamowa - cennik

  

 Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za reklamę, promocję w formie banerów w firmie MediaBielsko.pl odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis portalu:

Serwis udostępnia adresy wielu agencji notarialnych z miasta Bielsko-Biała, umożliwiając w ten sposób skuteczną reklamę, jak również szerokie grono zainteresowanych odbiorców.

Notariusze.bielsko.pl to również wiele cennych i przydatnych informacji prawnych oraz zbiór przepisów dotyczących trybu wykonywania czynności notarialnych, poświadczeń, czy też aktów notarialnych.

Nasz serwis pozwoli Wam dowiedzieć się między innymi czym jest poświadczenie, co powienien zawierać akt notarialny czy też na jakich zasadach jest sporządzany.

Na stronie znajdują się liczne adresy, dane kontaktowe oraz informacje o kancelariach. Ponadto, szczegółowy spis wszystkich ważnych instytucji, urzędów, ministerstw oraz wydawnictw prawniczych z pewnością znacznie pomoże wszystkim osobom, poszukującym informacji oraz usług prawnych.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44