Podbeskidzie.nieruchomosci.pl to najpopularniejszy na Podbeskidziu portal, którego celem jest publikacja ofert dotyczących kupna, wynajmu oraz dzierżawy nieruchomości. Serwis cieszy się bardzo wysoką oglądalnością, jak również największą liczbą wyświetlanych ofert w regionie.

www.podbeskidzie.nieruchomosci.pl zobacz stronę

Serwis ogłoszeń nieruchomości www.podbeskidzie.nieruchomosci.pl to największa liczba ogłoszeń w regionie. Współpracują z Nami prawie wszystkie lokalne agencje nieruchomości, które automatycznie aktualizują bazę ogłoszeń. Portal ten ze względu na specyficznego i atrakcyjnego klienta jest bardzo dobrym miejscem reklamowym.

 

Statystyki popularności i oglądalności (grudzień 2010):

 

Funkcjonalność:

 

Oferta dla biur nieruchomości:

 

Redakcja i kontakt:

Właścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za rozliczenia, płatności, publikację ogłoszeń odpowiedzialna jest Pani Edyta Fołta. Za reklamę, promocję w formie banerów odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis portalu:

Publikowane oferty są nie tylko wyświetlane na stronie głównej, ale także rozsyłane do Internautów, co zdecydowanie zwiększa skuteczność serwisu. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu, wyróżnienia oraz super oferty.

Na stronie portalu znajduje się baza firm, zajmujących się zarówno budownictwem, jak i wykończeniem wnętrz, ze szczegółowym opisem działalności oraz tematycznym podziałem na dziedziny proponowanych usług, w tym między innymi: stolarstwa, geodezji, architektury, czy wyposażenia wnętrz.  Ponadto, na portalu dostępne są adresy biur nieruchomości oraz firm i agencji kredytowych z terenu Podbeskidzia.

Znajdziecie tutaj nie tylko ogłoszenia dotyczące domów, mieszkań oraz działek, ale także wiele ważnych informacji, wskazówek oraz ciekawych porad, które z pewnością okażą się przydatne dla osób planujących kupno, dzierżawę, czy też wynajem nieruchomości.

podbeskidzie.nieruchomosci.pl to serwis przeznaczony dla wszystkich firm, developerów, agencji nieruchomości oraz klientów indywidualnych. Umożliwia on publikację ogłoszeń w atrakcyjnej formie oraz dostarcza szerokie grono odbiorców.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44