Praca.bielsko.pl to zaskakująco skuteczny portal zarówno dla osób, które poszukują pracy oraz dla pracodawców. To miejsce gdzie można znaleźć największą liczbę aktualnych ofert pracy z Podbeskidzia. Oferty pracy rozsyłane są nawet do 7000 potencjalnych kandydatów.

www.praca.bielsko.pl zobacz stronę

Gdy 10 lat temu stworzyliśmy serwis www.praca.bielsko.pl w tygodniu pojawiały się 2,3 ogłoszenia. Teraz tych ogłoszeń jest 20-50 na tydzień. Serwis pracy daje pracownikom najszybszą informacje o potencjalnej pracy. Pracodawcy, mogą być pewni, że jest to najefektywniejsza metoda na szukanie pracowników, że żaden inny serwis czy gazeta lokalna nie da takiego odzewu jak www.praca.bielsko.pl

Portal www.praca.bielsko.pl powiązany jest z portalami regionalnymi (www.praca-andrychow.pl, www.praca-kety.pl,  www.praca-czechowice.pl, www.praca-pszczyna.pl, www.praca-skoczow.pl, www.praca-cieszyn.pl, www.zywiec-praca.pl, www.praca-wisla.pl, www.praca-ustron.pl). Ogłoszenie z tych miast pojawia się na stronie bielskiej oraz odpowiedniej stronie regionalnej.

Statystyki popularności i oglądalności (grudzień 2010):

 

Funkcjonalność:

 

Oferta dla pracodawców i pracowników:

Gorąco namawiamy pracodwców do korzystania z oferty abonamentu. Ta oferta, której koszt miesięczny wynosi 25 zł daje możliwość swobodnego dodawania ogłoszeń, z których każde jest wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej i wysyłkę do nawet 7000 newsletterowiczów. Firmy, które mają abonament mają dostęp do bazy CV. Więcej na stronie: Cennik portalu praca.bielsko.pl . Oferta w formie pliku PDF

 

Redakcja i kontakt:

Właścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za rozliczenia, płatności, publikację ogłoszeń odpowiedzialna jest Pani Joanna Trojanowska. Za reklamę, promocję w formie banerów odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis serwisu:

Poszukującym zatrudnienia, portal stwarza możliwość wyboru tej najbardziej odpowiedniej i odpowiadającej kwalifikacjom oferty, spośród setek propozycji pracy zamieszczanych przez pracodawców.

Oferującym pracę portal zapewnia możliwość wyboru oferty, spośród: standardowej, dla firm, lub też oferty dla agencji pracy. Zamieszczone ogłoszenia są nie tylko widoczne na głównej stronie, ale także rozsyłane do Internautów, co zdecydowanie zwiększa skuteczność portalu.

Ponadto, wedle życzenia ogłoszenia mogą być wyróżniane, lub też wzbogacone o lepszą szatę graficzną. Istnieje również możliwość wykupienia abonamentu oraz uzyskania dostępu do bazy CV pracowników. Osoby poszukujące pracy, mogą bowiem nie tylko wybierać te odpowiednie dla siebie, spośród wielu ofert, ale także zamieścić swój życiorys w bazie pracowników, która udostępniana jest pracodawcom.

Reasumując, portal praca.bielsko.pl jest doskonałym miejscem dla wszystkich osób z terenu Podbeskidzia, które poszukują i pragną uzyskać zatrudnienie, jak również dla tych, które chcą zmienić dotychczasową pracę.
 

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44