Serwis www.prawo.bielsko.pl to portal o tematyce prawnej, który zapewnia szeroką bazę adresów kancelarii prawniczych oraz radców prawnych z terenu miasta Bielsko-Biała. To także źródło ważnych i przydatnych informacji prawniczych dla wszystkich osób zainteresowanych usługami prawnika.

www.prawo.bielsko.pl zobacz stronę

Portal prawny to specjalistyczny serwis, który przyda się każdemu mieszkańcowi  Bielska-Białej i okolic kilka razy w życiu. Szukając prawnika lub przepisów związanych z tym zawodem warto zajrzeć na stronę: www.prawo.bielsko.pl. Gorąca namiawiamy kancelarie prawne do dodania własnej wizytówki na stronach serwisu, koszt to tylko 200 zł netto / rok.

 

 

Statystyki serwisu

 


Funkcjonalność:

 

Oferta reklamowa - cennik

 

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za reklamę, promocję w formie banerów w firmie MediaBielsko.pl odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis portalu:

Poza licznymi adresami kancelarii prawniczych, znajdziecie tutaj także przepisy ogólne i szczegółowe, dotyczące między innymi aplikacji radcowskiej, samorządu radców prawnych, czy też odpowiedzialności dyscyplinarnej.

Nasz seriws pozwoli Wam zgłębić informacje, dotyczące między innymi zawodu radcy prawnego, jego uprawnień, czy zakresu wykonywanych obowiązków.

Wszystkim prawnikom, radcom oraz kancelariom prawniczym, portal stwarza możliwość umieszczenia wizytówki na stronie, a zarazem szeroką oglądalność i duże zainteresowanie usługami w tym zakresie.

Ponadto, szczegółowy spis ważnych instytucji, ministerstw oraz wydawnictw prawniczych oraz wszelkie ważne informacje dotyczące kancelarii, z pewnością okażą się pomocne, dla wszystkich osób poszukujących porady prawnej.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44