Portal rzeczoznawcy.bielsko.pl to podbeskidzki portal rzeczoznawców, który został stworzony z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych usługami fachowców, jak również o tych, którzy poszukują cennych informacji i porad w dziedzinie rzeczoznawstwa.

www.rzeczoznawcy.bielsko.pl zobacz stronę

Rzeczoznawcy.bielsko.pl to specjalistyczny serwis, przeznaczony dla osób poszukujących zarówno rzeczoznawcy, jak również przepisów związanych z tym zawodem. Portal stwarza możliwość dodania własnej wizytówki na stronach serwisu, koszt to tylko 200 zł netto / rok.
  

Statystyki serwisu:

 

Funkcjonalność:

 
 

Oferta reklamowa - cennik:

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.

Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o.

 

Opis portalu:

 Strona zapewnia szeroką bazę rzeczoznawców z terenu całego Podbeskidzia. Specjalistyczny serwis, który przyda się każdemu mieszkańcowi Bielska Białej i okolic kilka razy w życiu. Portal jest również źródłem wielu cennych porad i fachowych informacji w zakresie rzeczoznawstwa. Ponadto, zawiera wiele publikacji internetowych i ważnych odnośników, pozwalających Internautom zgłębić wiedzę w tym temacie.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44