Obszerna galeria fotograficzna, zawierająca bazę zdjęć komercyjnych, które można zakupić. Na stronie znajduje się wiele galerii tematycznych, krajobrazów, portretów oraz fotografie żywności. Koszt zdjęcia już od 50 zł netto.

www.strykowski.net zobacz stronę

Serwis www.strykowski.net to jedna z najpopularniejszych galerii fotograficznych prywatnych w Polsce. Wynika to z różnorodności i liczby zdjęć (ponad 5 tysięcy) oraz jasnej ofercie niekomercyjnej i komercyjnej ich użytkowania. Serwis zawiera zdjęcia tylko i wyłącznie autorstwa Pawła Strykowskiego z wyjątkiem zdjęć ślubnych i wybranych innych zdjęć, których prawa majątkowe Pan Paweł Strykowski zakupił.

 

Statystyki serwisu


Funkcjonalność:

 

Oferta - cennik

 

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o.. Kontakt z autorem zdjęć: Paweł Strykowski, pawel@mediabielsko.pl, tel. 695 863 031.

 

 

Opis serwisu:

Głębokie doświadczenie autora pozwala na wykonania zdjęć oraz sesji zdjęciowych na zamówienie dla wszelkich firm, instytucji i osób prywatnych. Wszystkie fotografie nie tylko charakteryzują się doskonałą techniką i jakością, ale także ukazują zupełnie inne spojrzenie, dzięki celnemu oku fotografa. Galeria www.strykowski.net gwarantuje różnorodność tematyki zamieszczanych zdjęć, a doskonała znajomość dziedziny fotografii pozwala autorowi nie tylko na wykonywanie wspaniałych zdjęć, ale także na organizację plenerów dla początkujących fotografów.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44