Bielska Telewizja Internetowa została stworzona przez Telewizję Bielsko i redakcję portalu www.bielsko.biala.pl, aby zapewniać najważniejsze informacje sportowe, polityczne oraz kulturalne z naszego miasta w formie profesjonalnych filmów.

www.tv.bielsko.biala.pl zobacz stronę

Bielska Telewizja  Internetowa to nowatorski portal, szczególnie wśród portali o charakterze lokalnym. Codziennie publikowane są w nim filmy związane z naszym regionem tworzone przez zespół redaktorów Telewizji Bielsko.  W serwisie znajduje się ponad 4000 filmów, które opowiadają w unikalny sposób historię naszego miasta. Duża oglądalność serwisu, który spostrzegany jest bardzo pozytywnie na bielskim rynku reklamy zachęcają do promocji na jego stronach.

 

Statystyki serwisu

Funkcjonalność:

 

Oferta reklamowa - cennik
 

 

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za reklamę, promocję w formie banerów w firmie MediaBielsko.pl odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl.. Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

 

Opis serwisu:

Internautom serwis stwarza możliwość zamieszczania własnych filmów (zarówno dobrej jak i słabej jakości), które podlegają ocenie i komentarzom, ze strony innych użytkowników. Istnieje także możliwość założenia własnych katalogów, z których najpopularniejsze wyświetlane są na głównej stronie serwisu.

Publikowane filmy, podzielone są według tematycznych kategorii, zawierających między innymi bieżące kulturowe, polityczne, czy też sportowe informacje z terenu Bielska-Białej.

Prosta i zaawansowana wyszukiwarka, zapewnia szybkie odnalezienie interesujących tematów, a liczne video-relacje, wywiady i sondy pozwalają zainteresowanym mieszkańcom na rozeznanie w bieżących sprawach, dotyczących życia miasta. Na portalu znajduje się archiwum publikowanych wcześniej filmów, dzięki czemu zawsze istnieje możliwość powrotu do określonych filmów i reportaży.

Bielska Telewizja Internetowa jest nie tylko źródłem szybkich i rzetelnych informacji oraz aktualnych wydarzeń z życia miasta, ale także odpowiednim miejscem dla wszystkich amatorów, rozpoczynających swoją przygodę z kamerą.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44