Portal Zdrowia i Urody to największa na Podbeskidziu baza przydatnych adresów przychodni i ośrodków związanych z urodą, medycyną i zdrowiem. Przydatne porady, ważne informacje oraz ciekawe artykuły, zainteresują wszystkich Internautów, pragnących zadbać o swoje zdrowie.

www.zdrowe.bielsko.pl zobacz stronę

Portal zdrowia i urody to unikalny serwis publikujący pełną informację dla osób zainteresowanych zdrowiem i urodą. Serwis zawiera bazę lekarzy wszystkich specjalności oraz unikalną bazę chorób wraz z objawami, opisem sposobu leczenia itd. Serwis www.zdrowebielsko.pl to bardzo dobre miejsce do prezentacji dla lekarzy, przychodni, klinik.

 

Statystyki serwisuFunkcjonalność:

 

Oferta reklamowa - cennik

 

Redakcja i kontakt:

Współwłaścicielem i administratorem serwisu jest firma MediaBielsko.pl z siedzibą w Bielsku - Białej, ul. Żywiecka 21. Firma MediaBielsko.pl Paweł Strykowski stała się wydawcą portalu na mocy porozumienia z firmą WizjaNet s.c. (obecnie WizjaNet sp. z o.o.) z dnia 01.12.2010.

Za reklamę, promocję w formie banerów w firmie MediaBielsko.pl odpowiedzialna jest Pani Elżbieta Pysz. Dane kontaktowe pracowników MediaBielsko.pl. .Serwis internetowy wykonała i utrzymuje na serwerach firma WizjaNet sp. z o.o..

 

Opis serwisu:

Serwis zapewnia adresy wszelkich ośrodków i instytucji, związanych z medycyną i zdrowiem, w tym  poradni, szpitali, klinik oraz przychodni. Znajdziecie tutaj między innymi wizytówki laboratoriów, aptek oraz różnego rodzaju gabinetów, ze szczególnym podziałem na psychologię, rehabilitację, optykę, czy też medycynę naturalną.

zdrowe.bielsko.pl to także idealny serwis, dla osób pragnących zadbać nie tylko o swoje zdrowie, ale i o urodę. Na stronie znaleźć można listę salonów fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej, jak również sklepów kosmetycznych. Osoby dbające o swoją kondycję znajdą coś dla siebie w dziale związanym z kulturystyką, bowiem portal zapewnia również szeroką bazę fitness klubów oraz ośrodków sportu i rekreacji.

Tylko u nas najciekawsze porady oraz informacje dotyczące bieżących problemów z zakresu zdrowia, medycyny i urody. Dzięki interesującym artykułom dowiecie się między innymi, jak uporać się z bezsennością, czy też jak odpowiednio dobrać fryzurę do kształtu twarzy.

W gruncie rzeczy serwis skierowany jest do wszystkich Internautów, albowiem każdy z nas pragnie zawsze wyglądać pięknie i młodo oraz cieszyć się nienagannym zdrowiem.

powrót na główną stronę

Aktualności

POIG82-2015
2015-04-10
czytaj więcejInformacje dotyczące zapytań ofertowych i wyników wyboru wykonawców usług związanych z projektem POIG 8.2Współpraca z WhitePress - content marketing
2014-03-17
czytaj więcejOd 01.03.2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z platformą WhitePress w zakresie publikacji artykułów eksperckich i sponsorowanych. Działanie platformy wpisuje się w trendy content marketingu.

Kontakt

MediaBielsko.pl
Paweł Strykowski
43-300 Bielsko - Biała
ul. Legionów 26/28
Nip: 547-156-76-54
Tel: 33 470 30 40
Fax: 33 470 30 44