PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracownik Call Center

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa telefoniczna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów,
  • Trafna ocena wstępnej zdolności kredytowej,
  • Telefoniczne spisywanie wniosków pożyczkowych.

Wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office w stopniu podstawowym),
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (call center, telesprzedaż),
  • Mile widziani studenci.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie (w centrum Bielska-Białej),
  • Świetną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Elastyczny grafik,
  • Profesjonalne szkolenia produktowe oraz doradcze.
  • Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 93/5, 03-291 Warszawa

    Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.
    Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5."

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul. św. Wincentego 93/5.”
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)